+370 387 52130; +370 387 51622, gandriukas.svencionys@gmail.com

 

„SVEIKI DANTUKAI – GRAŽI ŠYPSENA“

Dantų valymas mums visiems atrodo labai įprastas kasdieninis dalykas. Nuo pat vaikystės esame mokomi dantis valytis šepetėliu du kartus per dieną. Kiekvienas žmogus turbūt pasakytų, kad tiksliai žino, kaip reikia valyti savo dantis. Tačiau ar tikrai?

Kruopštus kasdienis dantų valymas yra svarbiausias ėduonies ir kitų dantų pažeidimų profilaktikos būdas. Išugdyti šį vaikų įprotį gali tapti tikru iššūkiu, tačiau pastangos vertos rezultato.

Kovo mėnesį darželyje vyko sveikatingumo akcija „Sveiki dantukai-graži šypsena“. Švenčionių r. visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Irena Januševskaja lankėsi „Volungiukų“, „Ančiukų“, „Pelėdžiukų“ ir „Žvirbliukų“ gr. ir papasakojo vaikams, kodėl taip svarbu prižiūrėti dantukus, kaip taisyklingai juos valyti. Supažindino su dantų priežiūros priemonėmis, patarė ką reikia valgyti, kad dantys išliktų stiprūs ir sveiki.  Mažieji ugdytiniai ne tik aiškinosi apie dantukų priežiūros svarbą, bet kartu mokėsi ir juos taisyklingai valyti.

Švenčionių r. visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Irena Januševskaja